Ubytování Chrastava

Ubytování

 

room

V penzionu U Wolfů***+ Vám nabízíme klidné, čisté a NEKUŘÁCKÉ ubytování v pohodové rodinné atmosféře.

Každý pokoj má vlastní koupelnu s WC, malou ledničku, trezor, zdarma Wi-Fi připojení k internetu i monitor s HDMI kabelem.

Během ubytování je Vám k dispozici parkoviště /na noc uzamčené/, 6500 m2 zahrady - lesoparku, travnaté sportoviště, minigolf, dětský hrad i třeba venkovní ohniště.

V blízkosti penzionu jsou 4 atraktivní golfová hřiště i mnoho cyklostezek a turistických tras.

 

V našem penzionu v Andělské Hoře u Liberce budete v klidu chráněné přírodní oblasti JEŠTĚD a zóny NATURA 2000, jsme na rozhraní Jizerských a Lužických hor, 8 km od krajského města LIBEREC.

 

restaurantpřístřešekPřímo v penzionu Vám připravíme SNÍDANĚ a po dohodě Vám pomůžeme i se zajištěním VEČEŘE, kterou je možno objednat i s dovozem v některé ze zdejších restaurací.

 

 

Vybrané jídlo si pak můžete vychutnat v naší nekuřácké restauraci. Relaxovat můžete i ve venkovním zastřešeném posezení.

 

 

Pokoje

 

V penzionu U Wolfů***+ má každý z našich 4 pokojů svou předsíň, samozřejmě koupelnu se sprchovým koutem, WC a umyvadlem se zrcadlem a vlastní komfortní pokoj pro pohodové ubytování.

 

Všechny 4 POKOJE našeho penzionu jsou zařízeny novým moderním nábytkem hotelového ubytovacího standardu, nechybí pracovní i noční stolek a komoda. Celkem náš penzion disponuje 9 pevnými lůžky a 4 možnými přistýlkami. Naše pokoje jsou navíc nadstandardně prostorné, tak abyste se u nás cítili maximálně pohodlně.

 

Při ubytování u nás máte na pokoji k dispozici:

  • zdarma Wi - Fi přístup na internet
  • monitor s HDMI kabelem
  • pokojový zabudovaný sejf
  • minilednice pro vaši potřebu
  • digitální budík

 

3 pokoje jsou dvoulůžkové s možností přistýlky (2L / +PP) - ty mají společný přístup na venkovní krytou terasu v patře penzionu.

Dvouluzkovy

1 pokoj je třílůžkový s možností přistýlky (3L / +PP) - apartmán. Tento pokoj má dvě místnosti a svůj samostatný přístup a oddělený prostor na venkovní kryté terase v patře penzionu.

Triluzkovy

 

smoke

VŠECHNY POKOJE jsou výhradně NEKUŘÁCKÉ.

- -   žádní domácí mazlíčci, litujeme  - -

 

Zpracovávám...