Golf Liberec

golf

 

Naše ubytování v Chrastavě u Liberce se nachází v ideálním místě pro všechny hráče golfu. Ve velmi blízkém dosahu máte hned 4 golfová hřiště, která jsou svým způsobem výjimečná. Golf LIBEREC - hřiště vzdálené 6 minut jízdy od nás, Golf YPSILON - hřiště roku 2007, Golf JEŠTĚD - hřiště pod dominantou našeho kraje Ještědem a nejnovější hřiště Golf GRABŠTEJN.

 

 

Golf Liberec

(vzdálenost od nás 6 km, 6 minut jízdy, směr Z)

golf Liberec

Hřiště nedaleko centra Liberce leží na ploše 40 ha, kde najdete 18 normovaných jamek s celkovým handycapem 68. Je zde také 3 jamková akademie, pro trénování odpalů otevřený i krytý driving range a cvičný putting green. Hřiště měří 4.754m (muži), je technické a má i svůj nenapodobitelný charakter.

 

 

Golf Ještěd

golf Ještěd

(vzdálenost od nás 17 km, 20 minut jízdy, směr JZ)

Hřiště Ještěd je jedním z mála devítijamkových hřišť, na kterém si můžete zahrát tři různé osmnáctky. V současnosti je hřiště znormováno na PAR 72,71 i 70. Hřiště bylo otevřeno v roce 1999 a leží přímo pod dominantou našeho kraje - Ještědem. Délka pro muže činí 5 528m, pro ženy je to 5 160m, přičemž PAR pro muže i ženy je 72.

 

Golf Ypsilon

(vzdálenost od nás 11 km, 15 minut jízdy, směr SZ)

golf Ypsilon

Hřiště tvoří pozemky s rozlohou cca. 102 ha a 37 ha jsou vlastní hrací plochy. Zdejší území umožnilo anglickému architektovi vytvoření 18 specifických jamek o celkové délce hřiště, která je více než šest tisíc metrů (cca 6100 m) s parem hřiště 72. Hřiště má klasickou skladbu - 4 tříparové, 4 pětiparové a 10 čtyřparových jamek. Každá z osmnácti jamek Vás osloví svým osobitým charakterem a nadchne Vás k celkovému nevšednímu zážitku ze hry na tomto hřišti.

 

Golf Grabštejn

golf Grabštejn

(vzdálenost od nás 11 km, 10 minut jízdy, směr SV)

Golf Club Grabštejn vznikl v roce 1998 v bezprostřední blízkosti hradu Grabštejn. Dnes má statut veřejného 9-ti jamkového hřiště (délka 2611m / par 33) s reálnou perspektivou dalšího rychlého rozšíření. Hřiště se nachází v klidné lokalitě kousek od Liberce. V roce 2002 byl oficiálně založen Golf Club Grabštejn a v roce 2004 bylo celé hřiště znormováno. V současné době je ukončena první etapa výstavby golfového areálu a široké golfové veřejnosti je k dispozici 9-ti jamkové znormované klubové hřiště a 5-ti jamková akademie.

Zpracovávám...